Сайт временно недоступен.
ИНТЕРНЕТ- МАГАЗИН КОСМЕТИКИ AVON ДЛЯ ВСЕЙ УКРАИНЫ
Отправка
Пн-Пт 09:00-17:00
Обработка корзины
Пн-Пт 09:00-18:00
Прием заказов
Пн-Пт 09:00-16:00
  В корзине (0) товар(ов).

Avon «Разом проти раку грудей»

Величезну роль відіграє профілактика та своєчасна діагностика захворювань молочних залоз. Варто пам’ятати, що у випадку виявлення раку молочної залози на ранніх стадіях, можливо вилікуватися та зберегти груди. 


Важливо:

1. Після менструації проводьте   самообстеження молочних залоз.

2. 1 раз на рік відвідуйте лікаря-гінеколога – він має обов'язково оглянути молочні залози. За необхідністю ви будете направлені до лікаря-мамолога.
3. Жінкам молодше 35 років за необхідністю проводять ультразвукові обстеження молочних залоз.
4. Попереджайте і вчасно лікуйте хронічні гінекологічні захворювання, захворювання печінки, щитовидної залози.
5. Щодня виконуйте фізичні вправи – 30-60 хвилин. Це знижує ризик захворіти.

6. Уникайте стресів, дотримуйтесь здорового способу життя та режиму збалансованого харчування.


Avon – компанія для жінок, яка піклується про жіночу красу і вважає, що здоров’я – це також запорука краси та успіху! Глобальна програма Avon «Разом проти раку грудей» була розпочата ще у 1992 році у Великобританії. З 2001 року з ініціативи компанії Avon та міжнародного Фонду «Здоров’я жінки та планування сім’ї» програма діє і в Україні. Вона опікується питаннями профілактики захворювань молочної залози, проводить щорічні інформаційні кампанії, навчальні семінари для співробітників компанії Avon та медичного персоналу. З 2010 року проводиться програма для лікарів променевої діагностики з регіонів України «Школа сучасної мамографії». Пріоритетом програми залишається інформування жінок про необхідність профілактики та ранньої діагностики захворювань молочної залози, навчання підходам самообстеження. Також проводиться збір добровільних внесків на рахунок Фонду «Здоров’я жінки та планування сім’ї», які спрямовуються на вдосконалення системи ранньої діагностики за допомогою мамографії.