Сайт временно недоступен.
ИНТЕРНЕТ- МАГАЗИН КОСМЕТИКИ AVON ДЛЯ ВСЕЙ УКРАИНЫ
Отправка
Пн-Пт 09:00-17:00
Обработка корзины
Пн-Пт 09:00-18:00
Прием заказов
Пн-Пт 09:00-16:00
  В корзине (0) товар(ов).

Засіб для миттєвого оновлення шкіри навколо очей «Клітинне відродження» (15 мл)

Цена 180 грн. 115  грн.
Код товара 19384
Наличие Есть в наличии
Заказать в 1 клик
   В корзину
http://my-avon.tatet.ua/i4864595-zasib-dlya-mittyevogo-onovlennya-shkiri-navkolo-ochey-klitinne-vidrodzhennya-15-ml.html

Засіб для шкіри навколо очей з лінії Anew «Клітинне відродження» створений для ефективного догляду з шкірою від 55 років. Засіб миттєво оновлює шкіру, а ефект триває до 8 годин*. Він візуально зменшує прояви зморщок, зменшує набряки та темні кола. Гелева текстура легко наноситься і швидко вбирається. Лише декілька секунд* — і жодних набряків та зморщок під очима!

ЗАСТОСУВАННЯ

Крок 1. Нанести невелику кількість засобу на ретельно очищену шкіру.

Крок 2. Обережно розподілити тонким шаром під оком від внутрішнього до зовнішнього кута.

Крок 3. Насолоджуйся ефектом уже за кілька секунд.

ПОРАДИ

Слід не змінювати міміку обличчя протягом 1-2 хвилин до абсолютного висихання гелю. Засіб має утворити тонкий і невидимий шар. Якщо з'являється білий шар, слід наносити меншу кількість засобу.

У людей з особливо чутливою шкірою при використанні засобу можлива поява почуття легкого дискомфорту на шкірі або відчуття легкого поколювання.

Уникати потрапляння в очі. Якщо засіб потрапив в очі, ретельно промити їх водою. Якщо подразнення не проходить, звернутися до лікаря. Використовувати лише за призначенням. Не наносити на пошкоджену або подразнену шкіру.

comments powered by Disqus