Сайт временно недоступен.
ИНТЕРНЕТ- МАГАЗИН КОСМЕТИКИ AVON ДЛЯ ВСЕЙ УКРАИНЫ
Отправка
Пн-Пт 09:00-17:00
Обработка корзины
Пн-Пт 09:00-18:00
Прием заказов
Пн-Пт 09:00-16:00
  В корзине (0) товар(ов).

Ідеальний манікюр в домашніх умовах


Кілька порад, як продовжити і зберегти стійкість манікюру.


1.Базове покриття – це основа основ будь-якого манікюру, а для стійкого – це просто маст-хев. Воно допомагає замаскувати недоліки і нерівності нігтів. Лак наноситься рівніше і тримається довше, якщо поверхня нігтя гладенька. Тому завжди починай манікюр з бази. Акуратно нанеси на сухий ніготь в один шар і дай їй підсохнути протягом кількох хвилин. Ми рекомендуємозміцнювальний засіб для нігтів 5-в-1.

2.Нанеси лак. Рекомендуємо лак «Гель-ефект», це «золота середина» між звичайним і салонним гель-лаком. Лак з ефектом гелевого покриття виглядає, як салонний, але не шкодить нігтям. Його оновлена формула містить омега-олії для догляду. Як і звичайний лак, «Гель-ефект» від Avonлегко наносити вдома, він не вимагає спеціального знежирювання нігтьової пластини, яке спричиняє ламкість. І що найбільш приємно, він просто змивається будь-якою рідиною для зняття лаку. Можна назавжди забути про неприємні салонні процедури «здирання» шелаку з нігтів! Темні відтінки достатньо нанести в один шар, світліші краще у два. Після нанесення дай лаку підсохнути протягом 5 хвилин, і тільки після цього можна наносититоп-покриття.

3.Топ-покриття – важлива складова стійкого манікюру. По-перше, воно посилює колір і блиск, а по-друге, подовжує стійкість лаку. При нанесенні ретельно профарбуй край нігтя, щоб «запакувати» лак і посилити його стійкість на кінчиках нігтів. Адже саме в цій зоні лак може стиратися або сколюватися. Проведи пензликом з топ-покриттям вертикально до самого краю, а потім по горизонталі до кінчика нігтя.
Avon рекомендує верхнє покриття для нігтів «Екстрастійкість і блиск».

4.Кожні 2-3 дні оновлюй манікюр за допомогою топ-покриття. Так він протримається довго. Також це зекономить твій час і зусилля на перефарбування нігтів. Старайся прибирати в будинку і мити посуд тільки в рукавичках. Це захистить не тільки манікюр, але і шкіру твоїх рук. Візьми за правило регулярно користуватись кремом для рук – він збереже шкіру зволоженою, а кутикулу непересушеною. Дотримуйся цієї простої поради, і твій манікюр завжди буде максимально стійким.

5.На рівних і міцних нігтям будь-який манікюр виглядає красивіше і тримається довше. Пом’якшуй кутикулу, зміцнюй нігті – і твій догляд дасть швидкі результати. Наприклад, сироватка для нігтів і кутикули з рослинними екстрактами і вітамінами всього за кілька днів зробить нігті довшими і сильнішими. А комплекс для кутикули з фруктовими кислотами ефективно пом'якшує кутикулу та уповільнює її ріст. Достатньо наносити засіб на кутикулу 1-3 рази на день протягом 1 тижня, щоб побачити ефект. Avon рекомендує сироватку для нігтів і кутикули «Довжина і зміцнення» (новинка наступного каталогу) та комплекс для догляду за кутикулою.

comments powered by Disqus